Energia zespolu – energia trenera


Energia zespolu - energia trenera

Jako prezenter lub głośnika, publiczność jest odbiorcą energii i wiadomości. Będzie ona mieć rzeczywisty wpływ na swoje oddziaływanie jeśli ożywić swój głos przed, w trakcie i po zakończeniu prezentacji. Unikaj nawet natrafienia na scenie lub włączenie mikrofonu webinar bez myślenia o energii, która będzie ożywić dźwięk twojego głosu i natychmiast przyciągnąć słuchacza do tematu.korty-familygarden.pl korty tenisowe szczecin

Oto niektóre z wyzwań witalizacji które są wspólne z mową lub głosu trenerów, którzy pracują z głośnikami gospodarczej lub zawodowej.

Wspólne wyzwanie # 1 jest brak energii:

Treści mogą mieć wielki post, ale brakuje mu bić, gdy osoba mówi to. Może to być spowodowane przez głos będącego zbyt cicho, bez odmiany przegięcia lub niewielkim wsparciem oddech na występ wokalny. Jeśli mówisz za cicho, nawet jeśli mają subtelny wyraz, będzie on żadnej wartości dla słuchacza, gdyby nie słyszy, co mówisz. Lekarstwo jest zrobić kilka ćwiczeń energetycznych prep przed rozpoczęciem. Mów głośno do siebie i powiedzieć, że jesteś zwycięzcą dzisiaj i że jesteś podekscytowany tym, że robi tę prezentację. Limber mięśni mowy o Twister języka, a skupić się na usunięcie wszystkich napięcie z ciała i umysłu.

ćwiczenia artykulacyjne mogą być wykonane do zabawy, jak ćwiczyć swoją wiadomość. Zwiększ swoją dźwięk oddechu. Pamiętaj, aby rozprostować kończyny i powtarzać „tak!” na głos pięciokrotnie stopniowo zwiększając głośność każdego kolejnego słowa. Wtedy zaczynają swoją mowę ryk iść.

Wspólne wyzwanie nr 2 mówi zbyt szybko:

Jeśli wyścig po prezentacji; Tylko wtedy wiesz, co powiedział. Tempo jest krytyczna. Jest więcej możliwości na błędy podczas mówienia szybko, jak można potknąć swoimi słowami. Jesteś odpowiedzialny za to, co wychodzi z ust i jak szybko to działa. Słuchacz nie zrozumie cię, bo będziesz clip końce swoimi słowami, niewyraźnie klarowność i trzeba powtórzyć swoje dane ponownie. Spróbuj to lekarstwo: próby fragment z powieści zaznaczyć swoją kopię z ukośnych linii, aby wskazać, gdzie na końcu każdego zdania przychodzi. Jest to punkt, który można wziąć głęboki oddech i kontynuować swojej wypowiedzi. Trzeba wymawia się z doskonałością i łatwością. Wybierz słowa kluczowe dla podkreślenia. Następnie próby go kilka razy, aby poczuć dopasowanie i równowagę w swoim stylu.

Wspólne wyzwanie # 3 jest różnorodność dostawy:

Wykonywać z pasją i pielęgnować uciążliwości swojej zawartości. Vitalize z dostawą więc publiczność będzie wczuć się wydajność. Zostań znaki we własnej prezentacji i przynieść swoje punkty żyje z poziomu boiska. Poświęć trochę czasu, aby czytać na głos skrypt z innej perspektywy lub postaci punktu widzenia, i działać ją. Na przykład, jeśli jesteś pasjonatem tematu to znajdziesz ostateczny sposób rozmawiać z serca o swojej sprawie.

Użyj swojej energii, aby ożywić swoją wizję dzięki czemu publiczność nie będzie widzieć tylko wiadomości, ale spontanicznie wskoczyć za część swojej energii i motywacji do działania. Będą chcieli więcej i więcej od ciebie. To się rewitalizujący swój głos agencja pracy warszawa wibrował odbiorców!

Można podnieść standard wydajności hipnotyzować słuchaczy i stworzyć ruch? Jeśli tak, zyskasz więcej mówiących zadań z więcej klientów.

Wpisany przez Brenda C. Smith

– autor artykułu