Green Bay Packers a Superbowl


Green Bay Packers a Superbowl

W nadchodzącym sezonie będą one dokonać ucieczki, że dostanie je do Super Bowl, ze Aaron Rodgers jak Quarterback, że zawsze istnieje możliwość, jeśli mogą one lepiej gra działa mogłyby być nie do pobicia. Kilka straty na szerokim odbiornika nie spowolni pokazy lotnicze z Nelson, Jones i Cobb nadal w zespole. Co Obawiam jest zły obrony hodowli sobie znać ponownie, zwłaszcza w stosunku do biegu. Czy będzie wystarczająco dużo wołowiny w środku, aby zatrzymać bieg lub może to być długi dzień przeciwko naszym przeciwnikom, którzy będą działać na całym zespole. Zrobili zrobić kawał dobrej roboty przed Peterson w playoffs. Put on nie uruchomić na nich w sezonie. Przeciwko przełęczy zrobili dość dobrą pracę, ale kiedy to było na linii popełniłem kilka błędów wynajmie inne zespoły Off the Hook.

Czasami drużyna gra tak jak to było, kiedy udaliśmy się na każdy mecz passa sezonu. Ale czasem wyjdą płaskie, bez tej wygranej wygląd w oczach. Ja po prostu nie rozumiem, gdy grają tak bez pasji, bez ognia w swoim brzuchu. W następnym sezonie, jeśli mogą uniknąć tych zawiedziony gry i trzymaj pedał do podłogi, działa na pełnych obrotach, a nie przechodzi ruchy. Lombardi Trophy przyjdzie do domu. Jeden duży rażący słabość była w bramce pola kopanie, jeżeli nie można uzyskać kicker to razem w tym roku mogą one pozwolić mu odejść. Jego chybienia w ubiegłym roku były w czasach takich jak sztylet w serce. Nie jestem pewien, dlaczego nie puścić w poprzednim sezonie, a czasem Trener Mike Murphy jest powolny wyciągając wtyczkę gracze nie radzi sobie dobrze.

Mam nadzieję, że w poza sezonem nowych graczy zostanie dodana, zarówno w zanurzeniu lub wolnego agencji do wypełnienia miejsc, które są najbardziej potrzebne, running back, pola bramkowej kickera, a po pozwalając Charles Woodson przejść, Free Safety. Jeśli uda im się uzyskać prawo graczy jak oni robili. Myślę, że zespół będzie wielki. Oczywiście nikt nie ma kryształowej kuli i można zobaczyć wszystkie dobre lub złe rzeczy, które mogą się zdarzyć. Jeden uraz Rodgers i pory roku może być przerwana i koniec w jednej grze. My, fani nie są wykorzystywane do rozgrywający, który zrani i zdobywa wiele gier, a nie kiedy Brett Favre był niezniszczalnym człowiekiem. Odpukać może Aaron Rodgers będzie jednym zbyt.

Najnowsze Packer Aktualności i moje opinie o tym, jak oni grają go znaleźć tutaj w Centrali Cheese Nation

– autor artykułu