Znani hiszpanscy konkwistadorzy


Hiszpańscy konkwistadorzy byli ludzie odpowiedzialni za badanie, jak i podboju. To do nich, aby rozłożyć zasadę hiszpański do większej części Ameryki. Nie ma racji mówiąc, że hiszpańscy konkwistadorzy mieli ważną rolę w sukcesie Hiszpanii w okresie Imperial.

Jednym z takich słynnego hiszpańskiego konkwistador był Francisco Pizarro, który był znany jako El Viejo. Był starszy większość w wieku konkwistadorzy. Pomimo nie odbiera żadnego formalnego przeszkolenia wojskowego, był uważany za jednego z najwybitniejszych generałów. On również otrzymał tytuły gubernatora oraz kapitana generalnego. Gdy zdobył król Atahualpa, Król zaproponował mu wystarczającą ilość złota, aby wypełnić 22 stóp wysokości pomieszczenia. Innym jednym z jego największych osiągnięć było znalezienie miasto Limie w 1535. W 1541 roku, zwolennicy Pedro de Almagro zamordowany Pizarro w celu łupów bogactwa Lima.

Inny słynny hiszpański konkwistador był Hernando Cortes. Cortes należała do szlacheckiej rodziny Martin Cortes de Monroy. http://rankingac.com.pl Uczył się w kolegium prawa, a także dołączył do rejsu Nicholas de Ovando; Próbował też ręce będąc ranczer w 1951. Ale to wszystko nie trwało długo. Zaczął wyprawę w celu regionach Meksyku na wniosek Velazquez. Wkrótce zdobył miasto Tabsco a także założył miasto La Villa Rica de la Vera Cruz.

Te dwa konkwistadorzy odegrał ważną rolę w historii hiszpańskiego imperium. Te dwa są nie jedynymi, choć istnieje wiele więcej konkwistadorzy, którzy nie zdobyli należyty szacunek w historii.

Pauline Go to internetowy ekspert wiodący w branży rozrywkowej. Ona oferuje również najwyższej jakości artykułów takich jak: Brad Pitt Biografia Adam Sandler Biography

blog modowy
– autor artykułu