7 krokow jak przyciagnac pilke


7 krokow jak przyciagnac pilke

Kiedy ludzie myślą o piłkarzach, którzy dotknąć piłki na każdym spektaklu, to zwykle grzbiety eksploatacji i quarterbacks które przychodzą na myśl. Jedynym zawodnikiem, że nikt nie myśli o tym znajduje się w centrum. Każdy dróżnik na boisku jest równie ważne, ale w centrum jako dodatkowe zadania pod ręką na początku każdej gry. Ma przystawki piłkę do rozgrywającego.http://bimbrownia-katarzyny.pl/alembik/ Oto siedem prostych kroków do przyciągania piłkę rozgrywający podczas gdy w środku.

Krok 1: Określ stopy. Jak co robi dróżnik, środek musi dostać się do trzypunktowego stanowisko. Wszystko zaczyna się od ustawienia stóp. Normalny postawa wymaga stóp szerokości barków. Dla ośrodków może być nieco szerszy w razie potrzeby, ponieważ mają przystawki piłka wyrzucił swoje nogi.

Krok 2: Komfortowo chwycić piłkę. Ze stopami w tym samym miejscu schylić, by chwycić piłkę. Regulacja piłkę tak, że sznurowadła są skierowane w lewo lub w prawo, zależnie od tego handedness jesteś. Trzymając piłkę tak, że punkt w spotkaniu jest skierowaną do siebie pod kątem dotykania ziemi. Wyraź swoją rękę trzymając piłkę bliżej innym punkcie piłki kciukiem blisko, ale nie dotykając, sznurowadła. Trzymaj piłkę ręką wokół niego tak, jakby to trzyma filiżankę lub szklankę.

Krok 3: Dostosuj swoje nogi. Trzymając piłka pochylić się do przodu na piłki stóp. Pozwoli to, aby wybuchnąć ze swojego stanowiska podczas zatrzaskiwania piłkę.

Krok 4: tyłek. Ważne jest, aby przypominać normalnego trzypunktowy jak każde stanowisko monter będzie. Zachować swój tyłek w dół. Nie jest zbyt daleko w dół, choć. Jeśli kucki, twój tyłek jest zbyt niska. Mając swój tyłek zbyt niskie będzie również utrudnić rozgrywający dostać piłkę od ciebie, ponieważ będzie musiał się schylić zbyt niska.

Krok 5: Head Up. Musisz być w stanie zobaczyć blokowania zadania. Co ważniejsze, są mniej podatne na uszkodzenia, jeśli głowa do góry. Jest to ogólna zasada w piłce nożnej, nie tylko dla ośrodków.

Krok 6: Przyciągaj piłkę. Gdy rozgrywający nadaje rytm, przystawki piłkę na danej liczby. Trzymając piłkę rozpocząć w celu dostosowania go do twojego tyłka gdzie Rozgrywający ręce. Podczas przesuwania piłkę do rąk rozgrywający, w nadziei na odwrócenie piłkę tak, że w dłoni trzyma piłkę stoi rozgrywający. Wypuścić piłkę, gdy trafi w ręce rozgrywający.

Kroki 7: Explode ze swojego stanowiska. Ten krok jest równocześnie z ostatniego. Choć przyciąganie piłkę do rozgrywającego, wyjść z postawy w ramach przygotowań do bloku. Twoja ręka z piłką należy wrócić podczas wyjść z postawy, Upewnij się, że pozostaną niskie. Stopa, że ??wyjdziesz z twojego stanowiska powinny pokrywać się z, w którą stronę trzeba iść w zależności od tego, kogo blokują.

Wszystkie te etapy są ważne. Najważniejsze jest to, aby utrzymać głowę. Szyi i głowy urazy zdarzyć, gdy jesteś niezdyscyplinowany w tym zakresie. Jeśli już grać w piłkę nożną, kroki te będą łatwe do naśladowania, ponieważ masz już podstawy w dół. Jeśli zaczynają od zera, może warto rozważyć jako strażnik lub akcji w ofensywie linii przed skoków w prawo w centrum miasta, ale jeśli przyjąć wyzwanie bycia centrum, wykonaj następujące kroki.

www.korty-familygarden.pl
– autor artykułu