Futbol amerykański – zasady i sugestie


Futbol amerykański - zasady i sugestie

Tradycyjny jazdy Blok

Proste napędy są ważne dla linemen ćwiczyć i doskonały. Najbardziej tradycyjnym lub podstawowym elementem jest blok napędowy. Gdy chcesz usunąć przeciwnika skutecznie będzie ponownie i ponownie użyć blok napędowy. Pierwszym krokiem w tym bloku jest wyrównanie bójka, w celu prowadzenia pojazdów w prawo lub w lewo to podstawowy element będzie wypchnąć przeciwnika w taki sposób, że są wyrównane, więc jeśli są one zgodne z prawem jazdy popchnie ich do dobrze. Podczas jazdy Start paczka do hiszpanii z boku gra stopy. Przesuń szybko iw rozrywające ruchu prędkości sprawiają, że stały kontakt ze swoim przeciwnikiem do jazdy je w kierunku, który chcesz.

Podstawy Łapanie piłki nożnej

Łapanie piłki nożnej prawidłowo i efektywnie jest podstawą silnej przestępstwa. Punkty właściwego połowu są: po pierwsze, otwierając swoje ręce z otwartym trójkąta. Po drugie, należy piłkę z oczu od pierwszej chwili widać go w powietrzu, dopóki nie jest prawidłowo umieszczona w ciasnym zawieszone. Po trzecie, toczyć piłkę w bezpiecznym położeniu kulowego przed oderwać oczu od piłki. Problem polega na tym, że odbiorniki mają najmu zacząć szukać na boisku, zanim mieli piłka odpowiednio zabezpieczone. Ten błąd prowadzi do niepełnych podań lub co gorsza, grzebać. Aby temu zapobiec, mają dwa odbiorniki rzucają do siebie i jak go złapią je spowolnić ruch tak, aby wstrzymać się każdego połowu, po drodze w łeb.

Przebiegu ćwiczenia są bardzo pomocne

Endurance to nazwa gry, jeśli chodzi o piłkę nożną, a bieganie pomoże Endurance rosnąć. Prowadzenie ćwiczeń pomoże Ci uzyskać wytrzymałość, dzięki czemu będzie można grać na swojej całej rozciągłości całej grze. Nawet z wszystkich tych korzyści można zauważyć, że większość skarg w praktyce pochodzą z wierteł prowadzących. Czy jesteś zmęczony, wyczerpany, i gotowa zwymiotować, jeśli trzymać uruchamiając dodatkową siłę, która pomoże Ci wygrać gry. Inną korzyścią, że nie będzie widać na początku, jest zdolność do pchania się obok swoich granicach.

Klimatyzacja siewników: Up Downs

Spośród wszystkich ćwiczeń klimatyzacji nożnej aż upadków jest jednym z najbardziej popularnych. To ćwiczenie rozpoczyna się posiadaniem tych graczy działają w miejscu tak szybko jak mogą zachęcić ich, aby ich kolana aż tak wysokie, jak to możliwe. Na trenerów sygnał gracze spadną na ziemię i zrobić push up, a następnie szybko wrócić i ponownie uruchomione. Jak się upadki wymagają wytrzymałości i siły, gracze są zachęcani, aby rozpocząć w zwolnionym krótkiej serii i pracować maksymalnie dłuższe i bardziej intensywne sesje.

happypreschool
– autor artykułu