Trener pilki noznej Dave Christensen


Trener pilki noznej Dave Christensen

Dave Christensen został trenerem piłki nożnej dla University of Wyoming w 2009. Przed dołączeniem do University of Wyoming Cowboys Christensen był asystentem trenera piłki nożnej z Uniwersytetu w Waszyngtonie (1989-1990), Idaho State University (1990-1991), Uniwersytet Toledo (1992-2000), a ostatnio z University of Missouri w Columbia, MO (2001-2008).https://siegajpozdrowie.pl/reumatyzm.html

Przed Coach Christensen dziedziczone obowiązki głowy coachingowych w Laramie, Wyoming, w którym znajduje się University of Wyoming, mężczyzna o imieniu Joe Glenn służył jako trener piłki nożnej na sześć lat od 2003-2008. Joe Glenn poprawiły rekord win-utrata jego poprzednika Vic Koenning który miał fatalne zapis 5-29 w trzech sezonach jako trener w Laramie z lat 2000-2002. Choć trener Glenn przeniósł program we właściwym kierunku ogólnie był tylko w stanie opublikować jeden zwycięski sezon (7-5 ??w 2004 roku) podczas swoich sześciu lat nadzorujących organizację. Po przejściu 9-15 w swoich dwóch ostatnich sezonach Joe Glenn został zwolniony ze swojego stanowiska i University of Wyoming przyniósł Dave Christensen, dokonanego University of Missouri ofensywnego koordynatora, aby go zastąpić.

Jako ofensywnego koordynatora na Uniwersytecie Missouri od 2001-2008 Dave wyrobił sobie jako architekta wybuchowej mijania ofensywie, że wychował się być jednym z najlepszych w rankingu ofensyw w Division-I futbolu. Sukces, który wykazał Christensen z Uniwersytetu Missouri uczynił go pożądanym kandydatem coachingu głowy i człowiek, że Wyoming Cowboys byli zadowoleni zatrudnić. Rozprzestrzenianie przestępstwo że Dave zatrudnia stał się popularny system przechodzącej przez wiele zespołów, które na razie nie znalazł sposób, by zmylić obronę poprzez rozłożenie nożną wokół do wielu odbiorników uruchomionych wiele różnych tras.

W swoim pierwszym sezonie z trenerem Cowboys, Christensen pisał znacznie ulepszony 7-6 rekord sezonu piłkarskiego 2009. Udana kampania pierwszym roku nowego trenera piłkarskiego została ograniczona mecz porywający 35-28 zwycięstwo w New Mexico Bowl 2009, która odbyła się w dniu 19 grudnia 2009 roku w Albuquerque w Nowym Meksyku. Post sezon miskę zwycięstwo było znaczącym piór w czapce nowy trener Dave Christensena, ponieważ zaznaczone tylko raz drugi od 1967 roku, że University of New Mexico zwyciężył w misce po sezonie gry.

Dokładnie to, co przyniesie przyszłość dla Coach Dave Christensen z Uniwersytetu Wyoming się okaże. Czy Christensen będzie miał długi udanej kadencji w Laramie lub po prostu użyć pozycję jako krok w kierunku większych aspiracji zawodowych prowadzić historycznie najwyższej pozycji w rankingu Program nożnej zostaną ujawnione dopiero w czasie.

Jeff, autor tego artykułu, wyobraża sobie, że trener Christensen, rzekomego golfa, wycofał swoją University of Missouri torby golfowej i podniósł University of Wyoming torby golfowej, gdy oficjalnie ogłoszono jego 2009 zatrudniania jako nowy trener w Laramie.

– autor artykułu