Zdrowa kuchnia – pomoc przy intenstywnych treningach


Zdrowa kuchnia - pomoc przy intenstywnych treningach

Ogrodnictwo jest przyjemne aktywności zwłaszcza gdy masz świeże warzywa, które są wolne od wszelkiego rodzaju pestycydów i chemikaliów. Tutaj widzimy, jak rosną pomidory w ogrodzie ekologicznymi. Pomidory ekologiczne są niezwykle zdrowe do spożycia głównie dlatego, że nie potrzebują chemikaliów rośnie.

Zobaczmy sposobów rosnąć pomidory organicznych:

Przygotowanie kompostu przy użyciu kuchennych i ogrodowych odpadów. Kompost musi zawierać dużo azotu, fosforu i potasu na pomidora rośnie. Można też zrobić kompost lub łatwiej, kupić go z zapoznaj się z naszą ofertą szkółkach ogrodniczych. Jeśli ogród kompost nie jest dostępny, można również użyć torf.

Dalej jest, aby wybrać nasiona pomidora. Należy wybrać nasiona na podstawie obszaru geograficznego zamieszkania w gdyż istnieją odmiany nasion pomidorów, które wymagają różnego czasu atmosferze rośnie. Możesz skontaktować się z lokalnym przedszkolu w ogrodzie, aby wiedzieć, które gatunki będą najodpowiedniejsze dla danego obszaru.

Przed posadzeniem nasiona pomidorów, kopać ziemię aż do poziomu gruntu i wypełnić go z kompostu. Po sadzić nasiona, dodać trochę więcej kompostu na pokrycie obszaru. Alternatywnie, jeśli planuje się na uprawę pomidorów ekologicznych w kontenerze, trzeba najpierw wybrać łóżko ogród i wypełnić go z organicznego kompostu po postawieniu wystarczająco czyste gleby do bazy.

Umieścić nasiona / sadzonki pomidorów w odległości od siebie, aby umożliwić przepływ powietrza, światła słonecznego i przestrzeni, aby się rozwijać. regularne podlewanie. Co dwa tygodnie, stosuje humus do roślin lub zgodnie z zaleceniem konsultanta ogrodzie przedszkola. Pomidory trwać długo rosnąć tak i cierpliwości.

Po dwóch tygodniach sadzenia pomidorów, słomki miejsce lub suszone trawy wokół roślin, aby kontrolować chwasty i utrzymywać wysoką wilgotność podłoża podczas suchej pogody. Co tydzień trzeba dać około siedmiu litrów wody w ciągu dwóch lub trzech sesji podlewania.

Raz lub dwa razy w tygodniu po kwitnieniu zaczyna trzeba wstrząsnąć rośliny, ponieważ zwiększa produkcję owoców, zgodnie z National Association ogrodnictwie.

Owoce zacznie się w ciągu 45-90 dni od sadzenia. Po pierwsze widać zielone owoce i powoli pojawia się kolor czerwony, jak rośnie. Po osiągnięciu pełnej wielkości, mogą być zbierane.

– autor artykułu