Handek a pilka nozna – jak inwestowac


Handek a pilka nozna - jak inwestowac

Co to jest krótka sprzedaż

Krótka sprzedaż jest, gdy bank jest skłonny zaakceptować mniejszą niż rzeczywista wypłat kredytu. Dlaczego firma hipotecznych byłoby to zrobić? Wykluczenie jest przegrana, przegrana sytuacja dla firmy hipotecznych, ponieważ tracą dochody, firma ubezpieczeniowa hipotecznych traci składki i wypłaca odszkodowanie, inwestor nie jest gromadzenie kapitału lub odsetek, istnieje możliwość uszkodzenia mienia oraz niższe wartości nieruchomości mają Negatywny wpływ na rynek nieruchomości. Ale właściciel domu ma najwięcej do stracenia z wykluczenia w aktach kredytu na okres do 7 lat, które mogą być oglądane negatywnie przez kredytodawców, pracodawców i firm ubezpieczeniowych.

Krótka sprzedaż jest Win Win

Dlatego krótka sprzedaż może być rzeczywiście wygrać, wygrać dla każdego. Firma hipotecznych zmniejsza ich straty, że minimalizuje ubezpieczyciel kredytów hipotecznych twierdzą płatności oraz dodatkowe uszkodzenia mienia unika podczas wykluczenia. Rynek nieruchomości nie doświadcza tyle negatywnego piętna, więc wartość nieruchomości nie zejść niżej. I właściciel domu może skutecznie sprzedać swój dom i nie mają wykluczenia na płycie.

Jak to wszystko osiągnąć?

Przede wszystkim, każdy właściciel domu, który przeżywa trudności w dokonaniu płatności miesięcznych należy zadzwonić renomowanej Realtor doświadczenie w negocjowaniu krótkiej sprzedaży. Nie jest sztuką do tego, aby co najmniej. Realtor omówi bieżącą wartość rynkową oraz kwotę niezbędną do wypłat kredytu. Najważniejszym działaniem powinno być aktywnie listy do domu na rynku sprzedaży. Jeżeli właściciel domu zawdzięcza ponad aktualnej wartości rynkowej, doświadczony Pośrednik skontaktuje dział ograniczania strat kredytodawcy i pomagać właściciel domu będzie cała dokumentacja niezbędna do ułatwienia krótkiej sprzedaży. Jednym z najważniejszych dokumentów będących pismo trudności, które mogą złamać lub ofertę. Inne dokumenty obejmowałyby 2 lata deklaracji podatkowych, 2 miesiące odcinki wypłaty, 2 miesiące sprawozdań bankowych i najbardziej aktualne oświadczenie hipotecznych.

Bardzo ważnym czynnikiem , który większość kredytodawców nie powiedzieć, jest to, że właściciel domu ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek braki w krótkiej sprzedaży. Ale Realtor doświadczenie w negocjowaniu krótkiej sprzedaży często razy negocjować z kredytodawcą dla wyroku niedoboru i 1099 mają być uchylone, zmniejszona lub poprosić o wolne blanco nota odsetkowa.

Na koniec, dla wszystkich właścicieli domów nigdy nie jest zbyt późno lub zbyt wcześnie. Najważniejszym atutem masz jest twój dom. Proszę do nas zadzwonić, aby uzyskać swój dom na rynku sprzedaży i uniknąć wykluczenia. A może znasz kogoś w takiej sytuacji, powiedz im o natychmiastowy kontakt.

Dla inwestorów, krótka sprzedaż może być wspaniałą okazją dla kupujących. Możemy dostarczyć Państwu listę krótkiej sprzedaży oraz czy foreclosures w Wilmington, Karolina Północna.

http://greencanoe.pl/gorska-osada-raj-dla-rodzin-dziecmi/
– autor artykułu