Gry komputerowe a te na swiezym powietrzu


Im więcej i bardziej dostać się do World of Warcraft i gra Druid tym bardziej zdajesz sobie sprawę, jak wiele jest do niego. Jak najszybciej uzyskać zrozumienie na swoich czarów i podstawowych statystykach wszelkiego rodzaju inne rzeczy wyjdzie. Jeśli chodzi o czas rozpoczęcia szykuje się twój niski poziom toon zupełnie nowy powódź opcji, terminów i kompromisów wchodzą w grę. Jeden z tych punktów, które masz do zrozumienia, zwłaszcza jeśli używasz równowagi lub Restoration Druid, jest pojęcie MP5.

Określenie „MP5” jest skrótem dla „many za pięć sekund” i jest wspólna premię stat znaleźć na jakimś biegu można uzyskać stosunkowo niski poziom. Innym sposobem, aby spojrzeć na to jest system przywracania pewną ilość many z powrotem do swojej puli many. To jest po prostu impuls do regeneracji many, które nie jest zależne od stat Druidzi Spirit.

Jak wiele rzeczy w World of Warcraft jest więcej niż do tej na pierwszy rzut oka. Choć sam termin informuje, że element powróci x liczba many za pięć sekund, to rzeczywiście lepiej. Spójrzmy na pozycji, która ma efekt daje „10 mana co pięć sekund.” Zdrowy rozsądek mówi nam, że po 10 punktów z powrotem do puli co pięć sekund, co można uzyskać tylko to. Bynajmniej.

Co dzieje się dostać część tego co „haczykiem”. Kleszcz jest pół-Standardowa jednostka czasu w World of Warcraft i jest (przez większość czasu) 2 sekundy. Więc coś, co stanowi 10 many co 5 sek faktycznie daje 4 many co 2 sekundy. (10 na 5 sekund = 2 za drugie i 2 sekundy = jeden tick). To skomplikowane, ale gdy pojawi się pomysł staje się drugą naturą. Więc jaki jest problem? W sumie nadal się to, co jest reklamowane, prawda ?. Korzyścią jest tu stały strumień many, które wpada do basenu. Jak Twój poziom Druid czasu staje się coraz ważniejszym czynnikiem. Nawet kilka sekund może stanowić ogromną różnicę. Czy i kiedy zaczną się na najazd jako saldo lub Restoration Druid tego rodzaju rzeczy staje się bardzo ważne.

Po drugie swój sprzęt MP5 nie zostaną naruszone przez reguła pięciu sekund (FSR), więc zawsze są korzyści z tego doładowania. FSR jest pastewnych na inny artykuł, ale w zasadzie przez pięć sekund po rzucić zaklęcie nie są regenerujące manę z stat Druidzi ducha lub Intelligence. Z MP5 robisz. MP5 regen toczy się cały czas. W porządku?

Po trzecie pomysł MP5 przekłada kiedy wg planu Dreamstate w twoich drzew talent. Efekt, do 10% swojego stanu intelligence, dostarcza Ci MP5 jak mana regen z talentem.

Temat regeneracja many jest ogromny jeden i warte wysiłku patrzenia na niego. Tylko pamiętaj, że zawsze możesz zmienić swoje punkty talentu i bieg na niskich poziomach nie jest trudne do zdobycia i można je wymienić bez większych problemów, więc nie wahaj się, aby zobaczyć, co działa najlepiej dla Ciebie.

domy z bali drewnianych
– autor artykułu