Pilka nozna – rekrutacja


trenerzy akademiccy są bombardowane roku wokół z listów, e-maili i telefonów od rodziców i sportowców, którzy chcą grać w piłkę nożną w szkole. Są na przeciążenia informacyjnego! Pytanie brzmi: w jaki sposób perspektywa nożnej przyciągnąć uwagę trener uczelni?

Masz uwagi trenerów uniwersyteckich poprzez stały się z tłumu zawodników zalewających do systemu. Wszystko College trenerzy naprawdę chcesz wiedzieć, co można zrobić dla nich. autokary College szukasz zmieniaczy gier i zabaw twórców. Jako potencjalny futbolowe sportowiec musi zrobić wszystko, co można zrobić, aby poprawić swoją szybkość, zwinność i wytrzymałość. Zatrudnić osobistego trenera, przejdź do obozów kombajny i pracować w roku wokół. Musisz pamiętać, że masz mnóstwo konkurencji tam.

Następną rzeczą, trener uczelni szuka u sportowców jest jak on wykonywać w klasie. Na poziomie D1 mówisz o „Full-ride” stypendium o wartości 20000 $ lub więcej rocznie. Myślisz, że trener uczelni i uczelni lub uniwersytetu zamierzamy ryzykować takich pieniędzy na 2,0 GPA sportowca? sportowcy College nosić ciężki ładunek z praktyką, studia, podróże i tak dalej. Prawdopodobieństwo tych rodzajów akademickich studentów przebywających kwalifikowanych nie są bardzo dobre. Często zdarza się, że po prostu flunk ze szkoły i ruszył z powrotem do domu.

Trzecią rzeczą, która wygląda trener Kolegium jest znak. Trenerzy ocenić charakter przez ilość pracy społecznej i pozalekcyjnych perspektywa zostało zaangażowanych w. Wyjątkowy charakter jest ogromny, i oddzieli cię od konkurencji, wszystkie inne rzeczy są równe. Nie mogę podkreślić, jak ważne jest to, aby pracować w społeczności i służyć w swojej szkole i kościele. Jeśli jesteś zaangażowany w sztuce i muzyce jest to duży plus, z dużą ilością pieniędzy federalnych, które można uzyskać w ramach pomocy finansowej w szczególności na poziomie D111. Na koniec pamiętaj, po raz kolejny trener College i uczelni lub uniwersytetu chcą wiedzieć, co można wnieść na stół dla nich. POWODZENIA!

Autorstwa: Tony Passarella – Trener sportowy Rekrutacja

Jestem bardzo doświadczonym trenerem rekrutacji i zostały dopasowane niezliczonych sportowców uczelni zachęcając tysiące dolarów w kierunku ich edukacji. Potrzebny jest system, który daje ogromną ekspozycję prezentującą do trenerów uniwersyteckich w sposób profesjonalny. Mamy ten system w miejsce dla Ciebie. Zapraszam do obejrzenia mojej strony sportowej.

– autor artykułu