Zarobki w sporcie


Roger Goodell ogłosił, że NFL może nie mieć pułap wynagrodzeń pochodzą 2010. Niektórzy ludzie nie troszczą się o tej wiadomości, ale nie odgrywają ogromną rolę w tym ottoindustries.com.pl/oferta/pracownia-projektowa-ochrony-srodowiska/opracowanie-dokumentacji-do-uzyskania-pozwolen-zintegrowanych sporcie, a oto dlaczego.

Czy będzie uczciwą konkurencję bez czapki płac? Zespoły będą bogaci mogli sobie pozwolić na grę chcą? Odpowiedź jest w pewnym sensie.

Bogate zespoły będą mogły wydawać pieniędzy, aby utrzymać kluczowych graczy z poprzednich sezonów. Nie byłoby martwić o utratę ważnego gracza, chyba że ze względu na problemy chemii. Nie ma martwić się o kwestie wolnego biura, bo szczerze mówiąc, zespoły będą miały wystarczająco dużo pieniędzy, aby ponownie podpisać odtwarzacza. Jednak może się zdarzyć, ze pułap wynagrodzeń, ponieważ zespoły manipulował pułap wynagrodzeń na różne sposoby, aby utrzymać graczy gwiazdy wokół. Czy Dan Snyder zadzwoni dzwonek?

Kolejny duży wpływ żaden pułap wynagrodzeń jest to, że zespoły będą mogły franczyzy więcej niż jednego gracza. Być może dwóch lub trzech facetów. Dlatego, gracz może zostać uniemożliwione wolnego agencji będąc franchisingu. To nie wymaga nawet przedłużenie umowy, wystarczy oznaczyć go jako odtwarzacz franczyzy i masz wszystko ustawione. Zasadniczo, zespół może utrzymać ich podstawowych graczy razem i przygotować wspaniały zespół z rdzeniem dźwięku. Na przykład zbudować zespół wokół Brady, Mayo i Moss.

Więc wszystkie czołowe zespoły będą coraz lepiej, a dolne zespoły zostaną zatrzymani w dnie studni? Nie do końca.

Jest to regułą w NFL, który utrzymuje zespoły na równym poziomie konkurencji, coś w rodzaju kontroli i równowagi rządu. Najlepszych drużyn w NFL, najlepsze osiem drużyn, są dopuszczone do podpisania wolne środki jedynie na stopie oni je stracić. Oznacza to, że zespół, który franchising swoich zawodników i nie traci żadnych graczy do swobodnego agencji, nie można poprawić swój zespół z nowymi draftu. Ponadto, jak zawsze, tym gorsze zespoły będą zawsze wybierał pierwsze, ponieważ mają zdolność do poprawy ich zespołu z sezonu na sezon. Dzięki temu zespoły na równym boisku przez cały czas.

Czy ruina ma pułap wynagrodzeń NFL? Ty decydujesz.

Aby uzyskać więcej artykułów takich jak te i więcej, odwiedź The Truth Hurts w www.thetruthurts.com lub klikając tutaj.

– autor artykułu